Lojistikte İhtiyacınıza Uygun Çözümler

Her müşteri için özelleştirilmiş çözümler sunarak işlerinizi hızlandırıyoruz.

Temelleri 2000’li yıllarda atılan Duru Nakliyat’ın, bugün; modern araç filosu ve lojistik tesisi, alanında uzman kadrosu ve uluslararası çözüm ortakları ile dünya çapında lojistik çözümler sunmaktadır. Duru Nakliyat, müşteri ihtiyaçlarını ve beklentilerini doğru analiz ederek azami seviyede karşılayacak uygun lojistik çözümleri; zaman, maliyet ve kaliteyi birlikte ve eş zamanlı sunarak gerçekleştirmektedir. Duru Nakliyat, İstanbul’un Avrupa yakasında modern lojistik merkezine sahip olup, bu merkezin iş güvenliği ve çevrenin korunmasına uygun çalışmasına özel önem vermektedir.

Tesisimiz, 20.000 m2 alan üzerine kurulu olup, bunun 10.000 m2’lik bölümü kapalı depo alanıdır. 8 yükleme rampası, 8 büyük forklift ve 15 kişilik uzman kadrosu ile Balkan ülkelerine sürekli olarak kesintisiz nakliye hizmeti vermektedir. Aynı zamanda müşterilerine bu tesiste serbest depolama hizmeti sunan Duru Nakliyat, ülkemizin ekonomik büyümesine, müşterilerinin ticari gelişimine lojistik destek verir.

Müşterilerine mükemmel hizmet sunmak için nitelikli insan kaynağını istihdam eden Duru Nakliyat; iş sağlığı ve güvenliği, kalite, operasyonel mükemmellik, zaman yönetimi, iletişim, müşteri memnuniyeti, çözüm odaklılık gibi konularda düzenli eğitim faaliyetleri ve sosyal aktiviteler ile çalışanlarının sürekli gelişimine ve yüksek motivasyonuna katkıda bulunmaktadır.

765
Tamamlanan Taşıma
345
Mutlu Müşteri
19
Takım Arkadaşı
2
Şube

Dünya Genelindeki Ağımızla, İhtiyaçlarınıza Anında Yanıt Veriyoruz.

Galeri